Sztuka inwestowania w siebie! Kraków PR zaprasza na seminarium poświęcone marce osobistej

Sztuka inwestowania w siebie! Kraków PR zaprasza na seminarium poświęcone marce osobistej

6 października 2015 Wyłączono przez Tylkomarketing.info

17 października w Krakowie odbędzie się seminarium „Sztuka inwestowania w siebie”, a na nim m.in. spotkanie z Joanną Malinowską-Parzydło – autorką książki „Jesteś marką”. Seminarium poświęcone będzie tematowi marki osobistej i budowania własnego wizerunku.

Każdy z nas jest marką – jednak nie każdy o tym wie, a co za tym idzie, nie zarządza w świadomy sposób. Seminarium Sztuka Inwestowania w siebie to idealna okazja, by nauczyć się dbać o własną markę, jako rodzic, profesjonalista, czy po prostu człowiek.

O tym, czym jest personal branding, jak widzą Cię inni i przede wszystkim, jaką marką jesteś, opowie prekursorka tego tematu w Polsce – Joanna Malinowska-Parzydło. Jej książka „Jesteś marką” zajmuje pierwsze miejsce na liście bestsellerów OnePress.

W panelu dyskusyjnym wystąpią również Joanna Jastrzębska, Dyrektor Marketingu i PR w agencji Veneo, członek zarządu Stowarzyszenia Kraków PR, Aneta Rydz, coach osobisty, pisarka, blogerka  i Anna Grabka, agent literacki, coach, wydawca. Goście opowiedzą o funkcjonowaniu marki osobistej w różnych obszarach, takich jak Social Media, kariera osobista czy publikacje.

Spotkanie odbędzie się 17 października o godzinie 12:00 w Hotelu Inn w Krakowie (ul. Wielopole 4). Szczegółowe informacje o seminarium można znaleźć na stronie http://www.sztukainwestowaniawsiebie.evenea.pl/