Otworzyliśmy własną działalność gospodarczą i chcielibyśmy, by zarabiała ona jak największe pieniądze, ale wciąż mamy problem z pozyskiwaniem dla niej nowych klientów. Choć już od paru miesięcy współpracujemy aktywnie z agencją marketingową, dalej nie widzimy, by słupki naszej sprzedaży diametralnie wzrastały.

Tracimy pieniądze, a nic w zamian nie mamy, bo agencja nie radzi sobie z promowaniem naszego biznesu. Prawdopodobnie więc testuje ona na naszej firmie nowoczesne rozwiązania, podczas gdy Klasyczna forma reklamy działa od nich o wiele lepiej. Ją akurat sami możemy wypróbować, bo są nią najzwyklejsze ulotki reklamowe.

Już teraz zajmijmy się więc tworzeniem takich ulotek. Zacznijmy od wykonania ich projektu, szkicując go na komputerze. Pobierzmy lub wykupmy specjalistyczny program graficzny, by następnie nauczyć się go obsługiwać i zacząć coś na nim tworzyć. Postarajmy się tak zaprojektować swoją pierwszą ulotkę, by zaskakiwała ona swoich odbiorców od samego początku. Ulotki druk przeprowadzimy później, więc najpierw zadbajmy wyłącznie o szatę graficzną swoich kartek. Mają być one na tyle interesujące wizualnie, by każdy najpierw przynajmniej na nie spojrzał, zanim wyrzuci je do kosza (co zwykle się zdarza). Zadbajmy także o treść swoich ulotek, sprawiając, by była ona i stosunkowo krótka, i wartościowa. Nie piszmy długich historii swojej działalności, które i tak nikogo nie interesują, a zamiast tego zaznaczmy, dlaczego jesteśmy lepsi od konkurencji oraz co nas wyróżnia czy jakie są nasze wizje. Opisujmy to wszystko zwięźle, podkreślając lub zaznaczając innym kolorem ważniejsze wyrażenia.

Gdy już projekt naszej pierwszej ulotki zostanie w pełni przygotowany, będziemy mogli zgłosić się z nim do firmy Copygeneral – Druk cyfrowy. Sami prawdopodobnie nie dysponujemy bowiem jakimiś specjalistycznymi drukarkami, dlatego nie jesteśmy w stanie utworzyć jakościowych kopii ulotek. Pozwólmy więc innej firmie zrobić to za nas, aby potem skupić się już tylko na prowadzeniu kampanii. Dowiedź się więcej o cenach druku ulotek na stronie http://www.copygeneral.pl/ulotki