Nowoczesne drukarnie wielkoformatowe w internecie

Nowoczesne drukarnie wielkoformatowe w internecie

15 stycznia 2017 Wyłączono przez Tylkomarketing.info

Wiele osób ma w pamięci obraz tradycyjnej drukarni, gdzie pracują wielkie i głośne maszyny przypominające kombajny. Drukarz kojarzony jest ze starszym panem w okularach, który pobrudzony tuszem przekłada arkusze papieru między paletami.

Takie drukarnie oczywiście jeszcze istnieją. Coraz częściej jednak pojawiają się firmy nowoczesne, z doskonałym parkiem maszyn, które są nie dość, że ciche i ekonomiczne, to jeszcze ekologiczne, wykorzystujące farby nietoksyczne, bezpieczne dla środowiska. To właśnie takie drukarnie podbijają rynek w Polsce i na świecie. Drukarz to obecnie wysokiej jakości specjalista, na którym ciąży bardzo duża odpowiedzialność i obciążenie. Dobry drukarz ma swoją grupę asystentów, którzy również przyczyniają się do podnoszenia jakości pracy. Praca w drukarni to zajęcie dla osoby odpowiedzialnej, bowiem nawet najmniejszy błąd może sprawić, iż dana parta wydrukowanego zamówienia może zostać niezaakceptowana przez klienta. A w dzisiejszych czasach zlecający są coraz bardziej wymagający i świadomi. To bardzo dobrze, ponieważ wymusza to na drukarniach nieustającą pogoń za jakością doskonałą.

Coraz częściej słyszy się o drukarniach internetowych, w których online można zlecać drukowanie banerów, plakatów, ulotek, wizytówek. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla klienta, jak i drukarni. Cały proces zamawiania odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, gdzie wszystko napisane jest czarno na białym – rodzaj wydruku, format, nakład, czas realizacji zamówienia. Wystarczy wgrać odpowiednio przygotowany przez grafika plik na serwer drukarni by rozpocząć druk. To bardzo usprawnia pracę na linii zlecający – drukarz. Gotowe materiały są wysyłane do siedziby odbiorcy w czasie ustalonym na stronie internetowej. Dostarcza się je za pośrednictwem jednej z firm kurierskich. Istnieje także możliwość osobistego odbioru wydruków bezpośrednio z magazynu drukarni – po uprzednim poinformowaniu o takiej sytuacji.

Przykładem takiej firmy jest Drukarnia internetowa JKB Print. To drukarnia wielkoformatowa z dużym doświadczeniem i liczną grupą zadowolonych klientów.

źródło: https://www.jkbprint.pl/banery