Naucz się angielskiego dzięki szkoleniu DISC

Naucz się angielskiego dzięki szkoleniu DISC

23 marca 2020 Wyłączono przez Tylkomarketing.info

Język angielski to jeden z najbardziej popularnych języków na świecie. Dociera on do nas dosłownie zewsząd ‒ telewizji, muzyki, nawet przemysłu. Podczas starania się o pracę to na chwilę obecną podstawowy język obcy, którego znajomość jest wymagana. Jeśli zależy Ci na jego nauce w sposób skuteczny, ale nieszablonowy, koniecznie sprawdź, na czym polega szkolenie DISC.

Czym jest DISC?

DISC to model osobowości, który w znaczący sposób ułatwia bezproblemowe relacje każdej osobie pracującej na co dzień z innymi ludźmi i chciałaby je poprawić lub nauczyć się od podstaw, jak robić to w sposób prawidłowy, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Szkolenie DISC jest przeznaczone dla każdego, niezależnie od wieku czy pozycji zawodowej. Każdy z nas na pewnym etapie życia będzie musiał współpracować z innymi lub po prostu chce mieć bezproblemowy kontakt z ludźmi, którymi otacza się na co dzień, niezależnie od tego, czy towarzyszą temu relacje zawodowe, czy prywatne.

Jeśli szukasz szkolenia tego typu, po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową słów „język angielski Częstochowahttp://tarkowski.edu.pl/ możesz być pewien, że znajdziesz kurs DISC, który będzie odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom. 

Szkolenie DISC ‒ w jaki sposób się odbywa?

Na początku szkolenia każdy z uczestników kursu otrzymuje specjalną książeczkę o nazwie „Instrukcja obsługi osobowości”. Następnie aktywnie pracując pod okiem trenera, uczestnicy sukcesywnie ją uzupełniają.

Trener, prowadząc prelekcję oraz ćwiczenia, co jakiś czas podaje przykłady sytuacji, a także cech charakteru. Ma to na celu uświadomienie uczestnikom kursu w mniej lub bardziej żartobliwy sposób jak bardzo świadomość typów osobowości DISC może wpływać na nasze codzienne życie. 

Niezwykle ważnym aspektem szkolenia jest fakt, że użytkownicy biorą w nim aktywny udział, nie są jedynie biernymi słuchaczami. Dzięki temu w jego trakcie w prosty sposób będą mogli ustalić swój typ osobowości. Dodatkowo nauczą się rozpoznawania typów osobowości innych osób, a także tego, jak komunikować się z nimi w skuteczny sposób.