Jak podnieść swoje kwalifikacje?

Jak podnieść swoje kwalifikacje?

16 stycznia 2017 Wyłączono przez Tylkomarketing.info

Zastanawiasz się jak szybko podnieść swoje kwalifikacje i dostać upragnioną posadę?

CV i list motywacyjny – na co patrzy potencjalny pracodawca

Wiele osób wysyła CV i z utęsknieniem czeka na telefon od potencjalnego pracodawcy. Mijają dni, tygodnie, a czasami całe miesiące zanim znajdziemy wymarzoną pracę. Jednak zanim Twoje CV, wyląduje w skrzynce pocztowej Twojego przyszłego szefa, zastanów się, czy kwalifikacje jakie posiadasz są odpowiednie. Być może dyrektor danego biura, szuka osoby, która perfekcyjnie zna co najmniej jeden język obcy? Jeżeli dokładnie prześledzisz wymagania stawiane aplikantom, możesz dojść do wniosku, że brakuje Ci znajomości języka angielskiego i czas się podszkolić. Dlaczego warto?

Angielski potrzebny od zaraz

Czasami wielu ludzi zapomina o tym, że oprócz praktycznych umiejętności, liczy się wiedza teoretyczna czy znajomość języka obcego. Nawet jeżeli w szkole dobrze radziłeś sobie z gramatyką języka angielskiego i zdobywałeś dobre oceny, to w praktyce może to wyglądać nieco inaczej. Jeżeli chodzi o język obcy, liczy się przede wszystkim to, czy byłbyś w stanie porozumieć się z innym człowiekiem, który zna go perfekcyjnie. Aby poznać go na tyle, by swobodnie się komunikować wystarczy tylko skorzystać z odpowiedniego kursu.

Szkoła językowa na miarę Twoich potrzeb

Szkoła językowa powinna mieć odpowiednio wyszkoloną kadrę nauczycieli i przystępny program nauczania. Oczywiście nie ma tam sprawdzianów czy ocen. Na zajęciach uczysz się wykorzystywania angielskiego w sposób praktyczny. Lektorzy organizują ćwiczenia, na których masz możliwość nauczyć się wykorzystywać angielski w różnych sytuacjach. Oprócz zwykłych zajęć w grupach, możesz wybrać indywidualne lekcje. Do tego, po każdych ćwiczeniach, uczysz się rozmawiać po angielsku. To bardzo dobry sposób, ponieważ dzięki temu zdobędziesz praktyczne umiejętności i dużo lepiej przyswoisz wiedzę. Szybciej pojmiesz język i nauczysz się wykorzystywania go na co dzień.

Zdobywamy kwalifikacje językowe

Wpisanie w CV znajomości języka angielskiego, to duży plus w oczach każdego pracodawcy. Podniesienie swoich kwalifikacji, ułatwi Ci odnalezienie wymarzonej posady. Pamiętaj, angielski to Twój klucz do sukcesu!