Goście hotelowi coraz bardziej cenią sobie inteligentną telewizję

Goście hotelowi coraz bardziej cenią sobie inteligentną telewizję

20 czerwca 2017 Wyłączono przez Tylkomarketing.info

Obiekty hotelowe o podwyższonym standardzie mają szereg możliwości do wykorzystania. Jedną z nich jest nowoczesna i przyjazna telewizja hotelowa. Już trzygwiazdkowe hotele coraz częściej decydują się na ten wynalazek, bo ma on wielu zwolenników. Dlaczego IPTV dla hoteli cieszy się tak dużym powodzeniem?

Goście hotelowi przyzwyczaili się do wygód i oczekują specjalnego traktowania. Dzięki systemowi smart tv dla hoteli ułatwiamy pracę obsłudze obiektu. Gość może bowiem wielu przydatnych informacji dowiedzieć się z ekranu telewizora – może zobaczyć, jakie atrakcje oferuje hotel, jakie menu serwuje restauracja, jakie zabiegi można zamówić w strefie relaksu. Klient, który jest doinformowany znacznie chętniej decyduje się na zamówienie fakultatywnych usług, a przy tym czuje, że przebywa w miejscu nowoczesnym i pełnym luksusu. System umożliwia zaprojektowanie wielu funkcjonalności – zamawianie usług, powitanie, informacje o koncie. Jednocześnie gość cały czas może mieć pod kontrolą swoje wydatki, bo może je wyświetlić na ekranie.

Na programie zyskuje również sam zarząd hotelu. Jest to pewna inwestycja, jednak szybko się zwraca w postaci chętnie powracających klientów. Personel, dzięki zdobytym informacjom może zaproponować ofertę dostosowaną do konkretnej osoby. Statystyki, których dostarcza inteligentna telewizja, pomagają w przygotowaniu indywidualnej propozycji. Dzieje się tak, ponieważ w systemie zostają zapisane ważne dla personelu dane. Obiekt wie, jakie rozrywki klient lubi, czy korzysta z dodatkowych usług, czy uczestniczy aktywnie w programie partnerskim, a nawet jakie filmy ogląda.

Znakiem naszych czasów jest poznawanie klienta i jego potrzeb. Czasy kiedy wystarczyło łóżko do spania dawno minęły. Obecnie coraz więcej turystów chce bezproblemowo spędzić wakacje czy wyjazd służbowy. Komputeryzacja znacznie ułatwia życie i zwiększa wygodę. Ograniczenie kontaktu z obsługą do minimum i brak konieczności telefonowania w każdej sprawie pozwala na duże zaoszczędzenie czasu.

Chcesz wiedzieć więcej o programach smart tv? Koniecznie zaglądnij na stronę http://ilumioapp.pl/ilumio-tv/