Portematik.pl w służbie marketingu treści

3948018_touch-screen-1023966_1920

W odpowiedzi na rosnącą popularność działań wykorzystujących content marketing do promowania oferowanych produktów lub usług, powstał nowy serwis – Portematik.pl.

Statystyki wskazują, że aż 80% konsumentów woli otrzymać informacje nawiązujące do firmy w formie ciekawych artykułów, niż tradycyjnej reklamy. Użytkownicy Internetu są już zmęczeni atakującymi ich zewsząd, nachalnymi ofertami produktów czy usług. Warto więc zaproponować im treść, która z jednej strony dostarczy im wartościowy kontent, a z drugiej pozwoli pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy.

Jak działa Portematik.pl? To proste narzędzie online, umożliwiające samodzielne tworzenie portali tematycznych. Wystarczy określić temat i zestaw słów kluczowych, aby serwis przeszukał sieć, wyławiając dokładnie te treści, które zainteresują odbiorców. Spośród uzyskanych wyników można zdecydować, które z nich pojawią się na stworzonym wcześniej portalu oraz – co spodoba się z pewnością miłośnikom komunikacji na Facebooku – ustalić ich automatyczną publikację na portalu społecznościowym. Komunikację z Klientami można ponadto wzbogacić publikując quizy, ankiety czy sondaże.

Stosowanie dobranych treści sprzyjają budowaniu własnej publiczności i wypływają na pozytywne postrzeganie firmy. Co więcej, marketing treści sprzyja pozycjonowaniu i oglądalności strony internetowej. Przekonaj się sam, jakie to proste!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.