Dobrze, aby Twoja marka, w którą włożyłeś mnóstwo czasu, zaangażowania, jak również serca, zaznaczyła swoją obecność nie tylko w Internecie i zapisała się w świadomości potencjalnych klientów. Nośniki reklamowe związane reklamą zewnętrzną będą Twoimi sprzymierzeńcami: najczęściej są to flagi z logo i w barwach firmy, ścianki do odpowiedniego prezentowania się na wszelkich eventach czy różnego rodzaju siedziska z nadrukowanym Twoim brandem.

Zanim zaczniesz wyszukiwać hasło flagi reklamowe producent dowiedz się więcej, co ta forma promocji może zdziałać i na co warto zwrócić uwagę przy wyborze. 

Flagi to duża powierzchnia reklamowa

Zacznijmy od tego, że flaga, zaopatrzona w Twoje logo i kolory marki to element, który będzie przykuwać uwagę już z daleka. Dzięki jej gabarytom logo będzie doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Jeżeli Twoja firma posiada stacjonarną siedzibę, możesz ustawić taką flagę przed wejściem, aby dumnie reprezentowała markę.

Co więcej, taki gadżet doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju wydarzeniach – możesz zabrać ją na targi branżowe, aby wyróżnić swoje stoisko (jeżeli odbywają się w plenerze, lub wysokość hali na to pozwala) lub umieścić ją na innych wydarzeniach, gdzie możesz przy okazji promować swoją markę w ten sposób.

Flagi eventowe  doskonale dopełnią stanowisko firmy w plenerze, współgrając z innymi obrandowanymi elementami, takimi jak ścianka, stolik z logo, a nawet namiot z nadrukiem logo.

Flagi reklamowe producent – różnorodność kształtów

Tego rodzaju akcesoria występują w kilku rozmiarach, co sprawia, że bez trudu dobierzesz flagę najbardziej odpowiadająca Twojemu zapotrzebowaniu. Jeżeli poszukujesz flagi o rozmiarze innym niż standardowy, bądź o oryginalnym kształcie (np. symbolizującym Twój sztandarowy produkt), zwróć się z zapytaniem do producenta (wpisując np. flagi reklamowe producent).

Zajmujące się produkcją takich akcesoriów firmy, mają duże możliwości oraz często są otwarte na inwencje własne klientów, więc dzięki takiej współpracy z pewnością uda się stworzyć coś oryginalnego!

Postaw na jakość

Aby flaga dobrze się prezentowała, należycie promując Twoją markę i nie nastręczała problemów przy składaniu i ewentualnych przenosinach, zwróć szczególną uwagę na jakość wykonania. Stelaż powinien być wytrzymały, aby bez szwanku wytrzymać wszelkie zawirowania pogodowe – znakomicie sprawdzają się stelaże wykonane z aluminium i włókna szklanego.  Analogicznie sprawa ma się z materiałem – najlepiej spisują się  trwałe tkaniny poliestrowe, które mają nie tylko wysoką odporność na ewentualne uszkodzenia i blaknięcie, ale i bez problemu można je wyprać.

Sprawdź też jaką techniką zostanie wykonany nadruk – Twoje logo powinno być zawsze doskonale widoczne i wyraziste nawet mimo upływu czasu czy oddziaływania czynników zewnętrznych.

Inwestując we flagę, nie zapomnij o jej odpowiednim mocowaniu. Weź pod uwagę, na jakim podłożu ma stać flaga. Jeżeli jest to podłoże miękkie, idealna będzie stopa wbijana. Do podłoża utwardzonego dostępne są różnego rodzaju stalowe podstawy.